Wpis powitalny

Witajcie! Jesteśmy i ruszamy! Pełne energii, inspiracji, emocji… Rozpoczynamy naszą nową przygodę – w duecie. Znamy się od lat, ale nasze cele i misja spotkały się całkiem niedawno. Podążyłyśmy za nimi, byłyśmy na nie uważne, podlewałyśmy, dodałyśmy zaangażowanie i… wyrosło drzewo.

DRZEWO KARIERY

Oddajemy w Wasze ręce autorską metodologię pracy nad własną karierą. Włożyłyśmy w nią lata doświadczeń, naszą wiedzę, refleksje z setek spotkań i rozmów z ludźmi pracującymi w różnych organizacjach. Zebrałyśmy nasze doświadczenia, a przede wszystkim to, o czym mówią nam ludzie, aby móc owocnie pracować z tymi, którzy się na to zdecydują i zechcą być naszymi Klientami.

Zapraszamy do wspólnego projektowania swojego Drzewa Kariery. Będziemy wspierać, inspirować, motywować… Chcemy uczestniczyć wspólnie z Wami w odkrywaniu Waszych korzeni i podziwiać jak rośniecie. Jak rozwijają się kolorowe liście Waszego drzewa.

Drzewo, które stworzycie będzie przydatne zarówno dla Was, dla organizacji, w których pracujecie, dla firm, które prowadzicie, dla inicjatyw, które podejmujecie… Dlatego też nasza oferta skierowana jest zarówno do każdego z Was, jak i do biznesu. A ponieważ to drzewo sadzone jest już wtedy, gdy jesteśmy dziećmi, pracujemy również ze szkołami i uczelniami.

Chcemy wspierać Was na każdym etapie Waszej drogi zawodowej w urealnianiu myśli Konfucjusza:

Wybierz pracę, którą kochasz,
a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.

 

 

Ania i Masza

Na dobry początek już w październiku zapraszamy na bezpłatny, 3-godzinny warsztat, podczas którego rozpoczniecie tworzenie swojego Drzewa Kariery.

Więcej o warsztacie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *